ראשי מי אנחנו

מי אנחנו

 • רקע
  רקע

  חולות נודדים events נולדה ממיזוג בין 'מיכל ארגון אירועים' ל 'חולות נודדים בע"מ'. כך נוצר שלם הגדול מסך חלקיו. חולות נודדים עם ניסיון עשיר בטיולים ואירועי שטח בארץ ובחו"ל ומיכל ארגון אירועים עם ניסיון של 25 שנה בהפקות.

  קרא עוד ››

 • האנשים
  האנשים

  מיכל בלאו מנהלת החברה, מפיקה עם 25 שנות ניסיון, זיו בלאו מנהל מחלקת אינסנטיבים בארץ ובחו"ל, מיכל כהן מנהלת אופרציה וקרןאור לוין אחראית קשרי לקוחות. צוות וותיק עם ניסיון רב ותודעת שירות מעולה ומוכחת.

  קרא עוד ››

 • הסיפור שלנו
  הסיפור שלנו

  מיכל בלאו, המפיקה אירועים משנת 1987, פתחה ב- 1992 את 'מיכל ארגון אירועים'. ב- 2015 שינתה החברה את שמה ל"חולות נודדים events". הרעיון הוא לתת ללקוחות, תחת קורת גג אחת, טיולי ואירועי חברות ברמה גבוהה שאפיינה את ההפקות של מיכל לאורך השנים.

  קרא עוד ››

 • למה אנחנו
  למה אנחנו

  שאלה טובה. את התשובה עליה יכולים לתת לקוחותינו הקבועים. אלה שמרגישים בידיים טובות ובטוחות בכל פרויקט שהם מטילים עלינו. כי יש לנו ניסיון עצום אבל אנחנו מפיקים כל אירוע בארץ ובחו"ל כאילו זה האירוע הראשון שלנו…

  קרא עוד ››

 

רקע

חולות נודדים events נולדה ממיזוג בין 'מיכל ארגון אירועים' ל 'חולות נודדים בע"מ'. כך נוצר שלם הגדול מסך חלקיו. חולות נודדים עם ניסיון עשיר בטיולים ואירועי שטח בארץ ובחו"ל ומיכל ארגון אירועים עם ניסיון של 25 שנה בהפקות אירועי חברה מכל הסוגים והמינים.

החברה מפיקה אירועי חברות – אירועי ערב, ימי גיבוש, נופשים קצרים בארץ ובחו"ל, ימי כיף ועוד, הכל לפי צרכי ומאוויי הלקוח.

מנכ"ל החברה החדשה היא מיכל בלאו, אשר בצלמה ובדמותה נוצרה ופעלה מיכל ארגון אירועים כל השנים. מיכל תספק גם לחברה החדשה את השקט, הביטחון והניסיון האינסופי שלה בהפקות.

האנשים

מיכל בלאו, מנכ"ל
מפיקת אירועים בנשמתה. בעלת ניסיון עצום של מעל 25 שנה בתחום. ראתה הכל והפיקה אירועים בכל מקום בארץ שניתן לחשוב עליו מבתי מלון, דרך אולמות האירועים הידועים ועד למדבר, למצדה, לאירועי חוף, שמורות טבע, גלריות, מוזיאונים, תיאטראות וכו'. יודעת לבנות את האירוע בשקט וללא רעשי רקע מיותרים שכל כך מאפיינים מפיקים אחרים.

זיו בלאו, מנהל מחלקת אירועים וטיולי תמריץ בארץ ובחו"ל
עורך דין בהשכלתו ואיש ארגון והפקות מזה 20 שנה.
לזיו ניסיון עצום בהפקת אירועי שטח מוקפדים, בארגון טיולים לחו"ל לקבוצות, משפחות, קבוצות סגורות ובארגון טיולים ונופשי אינסנטיב לחברות.

מיכל כהן, מנהלת אופרציה
מנהלת את המשרד ביד רמה. מכירה את הלקוחות והנציגים השונים ברחבי הגלובוס, דואגת למתן תשובות ולקשר תמידי ורצוף עם הלקוחות. בקיצור, האשה שבלעדיה אין…

קרןאור לוין, קשרי לקוחות
מנהלת קשרי לקוחות. אמונה על זיהוי הצרכים של הלקוח והכוונת העוסקים במלאכה למיצוי הצרכים. לקרןאור ניסיון רב בהפקות והוא מנוצל להבנת צרכי הלקוחות ועזרה בבנייה ראשונית של הפרויקטים יחד עם שאר הצוות.

הסיפור שלנו

מיכל בלאו מפיקה אירועים משנת 1987. בשנת 1992 "יצאה לעצמאות" ופתחה חברה משלה בשם 'מיכל ארגון אירועים'. החברה פעלה עד שנת 2015 ואז שינתה את שמה ל'חולות נודדים events' והתמזגה כחטיבת אירועים בחברת חולות נודדים. הרעיון הוא לתת ללקוחות, תחת קורת גג אחת, טיולי ואירועי חברות ברמה גבוהה שאפיינה את ההפקות של מיכל לאורך השנים.

למה אנחנו

שאלה טובה. את התשובה עליה יכולים לתת לקוחותינו הקבועים. אלה שמרגישים בידיים טובות ובטוחות בכל פרויקט שהם מטילים עלינו. כי יש לנו ניסיון עצום אבל אנחנו מפיקים כל אירוע בארץ ובחו"ל כאילו זה האירוע הראשון שלנו, כי אנחנו עושים את הדברים בעצמנו מרגע קבלת הפרויקט לידנו ועד לסיומו. אנחנו מצויים בכל פרטי ההפקה ודואגים שדבר לא "ייפול בין הכיסאות". אנחנו לא שולחים שליחים או אנשים לא מנוסים להפקות בפועל ולא מעמידים את הלקוחות שלנו במצב שאין מי שייתן להם תשובה בזמן אמת או יפתור בעיות פתאומיות שיכולות לקרות בכל אירוע. הראיה שלנו רחבה ומושפעת מפרספקטיבה רבת שנים והפקה של מאות אירועים.

צרו קשר לתכנון האירוע הבא שלכם!